NETWORK SERVER KURULUM, TEKNİK DESTEK

COMPASS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ-PENDİK, PC, LAPTOP TEKNİK SERVİS, SERVER, NETWORK KURULUM

İşyerinizdeki network ortamının verimli ve güvenli olması bir işletmenin olmazsa olmaz kuralıdır.


İşyerlerinizde bulunan bilgisayarların ortak bir ağ dahilinde yönetilmesi önemli bir ihtiyaçtır. Bu network ortamına dahil olan diğer bilişim cihazlarıda( Yazıcılar, Tarayıcılar vb.) kullanıcılar tarafından verimli bir şekilde kullanılmalıdır.Güvenli bir network düzeni oluşturmak için gerekli teknik desteği ve teknolojik altyapıyı sizlere bir ulaştırıyoruz. Nitelikli personelimizin network ortamında kullanılacak cihazların markasını, modelini ve işletmenizdeki ihtiyaca göre özelliklerini tespit etmesi sayesinde ekonomik ve güvenli çözümler elde edebilirsiniz.

Server satışı, kurulumu ve optimizasyonu konularında dünyaca ünlü markaların sistemlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz.
Hali hazırda kullanılmakta olan network sistemleri üzerinde yapılması gereken her türlü yazılım güncelleme, kullanıcı ve sistem desteğini sağlıyoruz.


Ofisinizde ağ üzerindeki bütün cihazların interneti güvenle kullanmalarını sağlamaktayız.Ağ ve veri güvenliği konusunda sisteminize anti-virüs yazılımı ilave etmek, Firewall cihazları ile kapsamlı güvenlik tedbirleri almak ve log kaydı oluşturup bütün ağ trafiğini izleyebilmek gibi size özel çözümler sunmaktayız.


Compass Bilgisayar Sistemleri olarak Pendik'te teknik servis ve kurumsal destek hizmetlerini başarıyla yürütüyoruz. IT maliyetlerinin işletmenizin bütçenize getirdiği yükü ekonomik ve verimli çözümlerle azaltıyoruz.
Network bakımı ve optimizasyonu gerektiren durumlarda işletmenizde yaptığımız ihtiyaç analizi ile birlikte size bir iş planı sunuyoruz. İşletmelerde sağladığımız verimli iş akışı ve ağ güvenliği sayesinde sizin başarınıza katkı sağlıyoruz. Aktif network cihazlarınızla yaşadığınız problemlerde Compass Bilgisayardan teknik destek alabilirsiniz.
Switch, Router, Modem vb. ağ güvenliğini ve iletişimini sağlayan bütün cihazlarınızın her türlü sorununda sizlere teknik servis ve teknisyen desteği sağlıyoruz.