TEKNİK SERVİS MASAÜSTÜ PC, LAPTOP YAZILIM ONARIM, BAKIM, SİSTEM KURULUM, VERİ KURTARMA

COMPASS BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ-PENDİK, PC, LAPTOP TEKNİK SERVİS, SERVER, NETWORK KURULUM

Bilgisayar teknik servis hizmetinlerinde kısa zamanda başarılı çözümler üretmek gerekmektedir.


Günümüzde işyerleri ve evlerde kullanılan bilişim cihazlarının sayısı artmış durumdadır. Kullanım alanlarının çoğalmasıyla hayatımızda daha etkin bir şekilde yer alıyorlar.Masaüstü bilgisayarlar, laptop ve tablet cihazlarında kullanıcılar zaman zaman işletim sistemi kaynaklı sorunlarla karşılaşabilmektedir. Bu sorunlardan bazıları sistemin yeniden kurulması ile çözülebilmektedir.Compass Bilgisayar olarak bilgisayar teknik servisi hizmetini sunarkan kullanıcıların işletim sistemi sorunlarını bitiriyoruz.

Teknik servisimizde işletim sistemi dışında virüs kaynaklı oluşan problemler için de destek sunmaktayız. Virüs bulaşan bilgisayarlarınızdaki sistemlerin temizlenmesi, sistemin tekrar güvenli hale getirilmesi için çalışıyoruz. Veri güvenliğiniz için kurumlara özel anti-virüs tekliflerimizle son kullanıcılara yönelik anti-virüs yazılımı satışımızda mevcuttur.


Compass Bilgisayar Sistemleri olarak yaptığımız yetkili satıcı anlaşmaları sayesinde Microsoft, Adobe, Kaspersky, WebTicari gibi firmaların yazılımlarının satışını, teknik desteğini, sisteme kurulumunu sağlıyoruz.


Bilgisayar sistemlerinin yanısıra yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinası, wi-fi modem, router, hub, switch gibi çevre birimleride artık işletmedeki network üzerinden tüm kullanıcılara hizmet vermektedir. Bütün bilişim cihazlarının hemen hepsi internet ve bilgisayar ağlarına entegre şekilde çalıştıklarından teknik destek kapsamında kurulumu, ayarları, bakımı ve onarımı aşamalarında ihtiyaç halinde hizmet vermekteyiz.
Satın almış olduğunuz donanım ürünlerinin montajı, sistem içerisinde kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Masaüstü bilgisayar veya notebook cihazlarınızda oluşan arızaların yazılımsal olarak tespitini, verilerinizin yedeklenmesi ve sisteminizin daha hızlı çalışması için bakımını yapıyoruz.
Bilgisayar teknik servimizde konusunda uzman personel ile kapsamlı hizmet sağlıyoruz. Kişisel verilerin korunmasına özen gösteriyor ve bütün iş ve işlemleri sizlerin bilgisi dahilinde teknik servis kaydı ile takip ediyoruz.